Результати голосування третьої сесії

23.02.2016 року

 

Пленарне засідання 3-ї сесії Маківської сільської ради VII скликання

Результати голосування  по питаннях порядку денного засідання

1) Про внесення змін до рішення сільської ради «Про сільський бюджет на 2016 рік»

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
4 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
5 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
6 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
7 Гурський Петро Анатолійович 4 +
8 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
9 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
10 Качинський Володимир Миколайович 20 +
11 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
12 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
13 Кравчук Олександр Борисович 15 +
14 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
15 Михайлова Лідія Василівна 23 +
16 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
17 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
18 Ростецький Станіслав Францович 5 +
19 Тумер Володимир Володимирович 22 +
20 Федоров Василь Миколайович 12 +
21 Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
22 Кушнір Анатолій Аркадійович с/голова +

 

2) Про прийняття у власність об’єктів нерухомості та іншого майна

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
4 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
5 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
6 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
7 Гурський Петро Анатолійович 4 +
8 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
9 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
10 Качинський Володимир Миколайович 20 +
11 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
12 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
13 Кравчук Олександр Борисович 15 +
14 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
15 Михайлова Лідія Василівна 23 +
16 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
17 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
18 Ростецький Станіслав Францович 5 +
19 Тумер Володимир Володимирович 22 +
20 Федоров Василь Миколайович 12 +
21 Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
22 Кушнір Анатолій Аркадійович с/голова +

 

3) Про затвердження Статутів навчальних закладів (нові редакції)

 

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
4 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
5 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
6 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
7 Гурський Петро Анатолійович 4 +
8 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
9 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
10 Качинський Володимир Миколайович 20 +
11 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
12 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
13 Кравчук Олександр Борисович 15 +
14 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
15 Михайлова Лідія Василівна 23 +
16 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
17 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
18 Ростецький Станіслав Францович 5 +
19 Тумер Володимир Володимирович 22 +
20 Федоров Василь Миколайович 12 +
21 Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
22 Кушнір Анатолій Аркадійович с/голова +

 

4) Про Програми соціального захисту населення

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
4 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
5 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
6 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
7 Гурський Петро Анатолійович 4 +
8 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
9 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
10 Качинський Володимир Миколайович 20 +
11 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
12 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
13 Кравчук Олександр Борисович 15 +
14 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
15 Михайлова Лідія Василівна 23 +
16 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
17 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
18 Ростецький Станіслав Францович 5 +
19 Тумер Володимир Володимирович 22 +
20 Федоров Василь Миколайович 12 +
21 Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
22 Кушнір Анатолій Аркадійович с/голова +

 

 

5) Про затвердження Програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Маківської сільської об’єднаної територіальної громади

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
4 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
5 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
6 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
7 Гурський Петро Анатолійович 4 +
8 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
9 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
10 Качинський Володимир Миколайович 20 +
11 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
12 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
13 Кравчук Олександр Борисович 15 +
14 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
15 Михайлова Лідія Василівна 23 +
16 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
17 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
18 Ростецький Станіслав Францович 5 +
19 Тумер Володимир Володимирович 22 +
20 Федоров Василь Миколайович 12 +
21 Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
22 Кушнір Анатолій Аркадійович с/голова +

 

6) Про створення фонду забезпечення депутатської діяльності

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
4 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
5 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
6 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
7 Гурський Петро Анатолійович 4 +
8 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
9 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
10 Качинський Володимир Миколайович 20 +
11 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
12 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
13 Кравчук Олександр Борисович 15 +
14 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
15 Михайлова Лідія Василівна 23 +
16 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
17 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
18 Ростецький Станіслав Францович 5 +
19 Тумер Володимир Володимирович 22 +
20 Федоров Василь Миколайович 12 +
21 Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
22 Кушнір Анатолій Аркадійович с/голова +

 

 

 

 

7) Про офіційний сайт Маківської сільської ради

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
4 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
5 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
6 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
7 Гурський Петро Анатолійович 4 +
8 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
9 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
10 Качинський Володимир Миколайович 20 +
11 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
12 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
13 Кравчук Олександр Борисович 15 +
14 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
15 Михайлова Лідія Василівна 23 +
16 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
17 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
18 Ростецький Станіслав Францович 5 +
19 Тумер Володимир Володимирович 22 +
20 Федоров Василь Миколайович 12 +
21 Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
22 Кушнір Анатолій Аркадійович с/голова +

 

8) Про Положення про преміювання працівників Маківської сільської ради

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
4 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
5 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
6 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
7 Гурський Петро Анатолійович 4 +
8 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
9 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
10 Качинський Володимир Миколайович 20 +
11 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
12 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
13 Кравчук Олександр Борисович 15 +
14 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
15 Михайлова Лідія Василівна 23 +
16 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
17 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
18 Ростецький Станіслав Францович 5 +
19 Тумер Володимир Володимирович 22 +
20 Федоров Василь Миколайович 12 +
21 Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
22 Кушнір Анатолій Аркадійович с/голова +

 

 

 

 

 

При повторному голосуванні по питанню «Про Положення про преміювання працівників Маківської сільської ради»

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
4 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
5 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
6 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
7 Гурський Петро Анатолійович 4 +
8 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
9 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
10 Качинський Володимир Миколайович 20 +
11 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
12 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
13 Кравчук Олександр Борисович 15 +
14 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
15 Михайлова Лідія Василівна 23 +
16 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
17 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
18 Ростецький Станіслав Францович 5 +
19 Тумер Володимир Володимирович 22 +
20 Федоров Василь Миколайович 12 +
21 Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
22 Кушнір Анатолій Аркадійович с/голова +

 

9) Про  умови оплати праці сільського голови

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
4 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
5 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
6 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
7 Гурський Петро Анатолійович 4 +
8 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
9 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
10 Качинський Володимир Миколайович 20 +
11 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
12 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
13 Кравчук Олександр Борисович 15 +
14 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
15 Михайлова Лідія Василівна 23 +
16 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
17 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
18 Ростецький Станіслав Францович 5 +
19 Тумер Володимир Володимирович 22 +
20 Федоров Василь Миколайович 12 +
21 Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
22 Кушнір Анатолій Аркадійович с/голова +

 

 

 

 

 

  1. Про надання матеріальної допомоги

Особа перша

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
4 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
5 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
6 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
7 Гурський Петро Анатолійович 4 +
8 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
9 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
10 Качинський Володимир Миколайович 20 +
11 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
12 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
13 Кравчук Олександр Борисович 15 +
14 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
15 Михайлова Лідія Василівна 23 +
16 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
17 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
18 Ростецький Станіслав Францович 5 +
19 Тумер Володимир Володимирович 22 +
20 Федоров Василь Миколайович 12 +
21 Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
22 Кушнір Анатолій Аркадійович с/голова +

 

Особа друга

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
4 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
5 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
6 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
7 Гурський Петро Анатолійович 4 +
8 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
9 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
10 Качинський Володимир Миколайович 20 +
11 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
12 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
13 Кравчук Олександр Борисович 15 +
14 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
15 Михайлова Лідія Василівна 23 +
16 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
17 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
18 Ростецький Станіслав Францович 5 +
19 Тумер Володимир Володимирович 22 +
20 Федоров Василь Миколайович 12 +
21 Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
22 Кушнір Анатолій Аркадійович с/голова +

 

Особа третя

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
4 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
5 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
6 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
7 Гурський Петро Анатолійович 4 +
8 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
9 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
10 Качинський Володимир Миколайович 20 +
11 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
12 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
13 Кравчук Олександр Борисович 15 +
14 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
15 Михайлова Лідія Василівна 23 +
16 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
17 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
18 Ростецький Станіслав Францович 5 +
19 Тумер Володимир Володимирович 22 +
20 Федоров Василь Миколайович 12 +
21 Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
22 Кушнір Анатолій Аркадійович с/голова +

 

Особа четверта

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
4 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
5 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
6 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
7 Гурський Петро Анатолійович 4 +
8 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
9 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
10 Качинський Володимир Миколайович 20 +
11 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
12 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
13 Кравчук Олександр Борисович 15 +
14 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
15 Михайлова Лідія Василівна 23 +
16 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
17 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
18 Ростецький Станіслав Францович 5 +
19 Тумер Володимир Володимирович 22 +
20 Федоров Василь Миколайович 12 +
21 Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
22 Кушнір Анатолій Аркадійович с/голова +

 

11.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для передачі у власність

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
4 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
5 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
6 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
7 Гурський Петро Анатолійович 4 +
8 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
9 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
10 Качинський Володимир Миколайович 20 +
11 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
12 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
13 Кравчук Олександр Борисович 15 +
14 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
15 Михайлова Лідія Василівна 23 +
16 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
17 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
18 Ростецький Станіслав Францович 5 +
19 Тумер Володимир Володимирович 22 +
20 Федоров Василь Миколайович 12 +
21 Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
22 Кушнір Анатолій Аркадійович с/голова +

 

 

12.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
4 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
5 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
6 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
7 Гурський Петро Анатолійович 4 +
8 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
9 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
10 Качинський Володимир Миколайович 20 +
11 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
12 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
13 Кравчук Олександр Борисович 15 +
14 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
15 Михайлова Лідія Василівна 23 +
16 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
17 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
18 Ростецький Станіслав Францович 5 +
19 Тумер Володимир Володимирович 22 +
20 Федоров Василь Миколайович 12 +
21 Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
22 Кушнір Анатолій Аркадійович с/голова +

Відсутні депутати на пленарному засіданні 3-ї сесії Маківської сільської ради 23.02.2016 року:

  1. Борщун Тетяна Степанівна
  2. Герасімович Олег Олександрович
  3. Демидас Олександр Олександрович
  4. Кучинський Ігор Францович
  5. Талімончук Сергій Миколайович

Вас також може зацікавити...

2 Відгуки

  1. Anatoly коментує:

    я пропоную виносити на сайт ці документи, щоб люди могли прочитати та знати за що конкретно голосують депутати.

Напишіть відгук