Інструкція по створенню та підписанню електронної петиції

Як створити петицію?

У меню на сайті Маківської сільської ради потрібно вибрати пункт “Електронні петиції” (Сільська рада > Електронні петиції). Натиснути на посилання створити петицію, заповнити поля у формі і відправити адміністратору на розгляд.

Як підписати петицію?

У меню на сайті Маківської сільської ради потрібно вибрати пункт “Електронні петиції” (Сільська рада > Електронні петиції). Натиснути на посилання петиції на які триває збір підписів. В обраній категорії Ви можете ознайомитись з переліком і змістом запропонованих петицій і підписатись під ними.

Важливо! У введених під час реєстрації даних оприлюднюються лише прізвище та ім’я людини, яка створила або підписала петицію. Інша інформація не оприлюднюється, вона використовується для ідентифікації людини.

Коли сільська рада прийме рішення про підтримання або не підтримання петиції?

Після створення петиція проходитиме перевірку на дотримання вимог, не довше двох діб.

Після успішного проходження перевірки петиція буде опублікована на сайті і почнеться збір підписів, який триватиме не більше трьох місяців. Ви будете повідомленні про розміщення електронним листом на поштову скриньку яку Ви вказали при оформленні запиту на розміщення петиції.

Не пізніше ніж через три дні після того, як петицію підпише 100 чоловік сільська рада опублікує на сайті повідомлення про початок її розгляду.

Не пізніше ніж через 10 днів після початку розгляду петиції сільська рада опублікує на сайті повідомлення про його результати, зокрема повідомить обґрунтоване рішення про підтримання або не підтримання пропозицій, викладених у петиції.