Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади начальника служби у справах дітей

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

На зайняття вакантної посади начальника служби у справах дітей Маківської сільської ради Маківської сільської об’єднаної територіальної громади

 

Вимоги до претендентів: знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Про охорону дитинства»;

Кваліфікаційні вимоги: громадянство України, освіта вища психологічна, педагогічна, за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра; досвід роботи в органах місцевого самоврядування або державної служби не менше 2-х років; вільне володіння державною мовою; вільне володіння комп’ютером.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

 1. Письмова заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями. Пов’язаними з прийняттям на службу в ОМС.
 2. Заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками.
 3. Резюме.
 4. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня.
 5. Копія документа, який посвідчує особу.
 6. Копія реєстраційної картки платника податків.
 7. Копія трудової книжки.
 8. Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).
 9. Дві фотокартки розміром 4×6 см.
 10. Сертифікат про проходження профілактичного наркологічного огляду.
 11. Медична довідка про проходження обов’язкового попереднього та періодичного психіатричного оглядів.
 12. Довідка про наявність або відсутність судимостей*.
 13. Декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції».
 14. Письмову заяву, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені ч.3 або ч.4 ст.1 Закону України «Про очищення влади» та надана згода на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

 

Звертаємо увагу, що термін отримання довідки про наявність або відсутність судимості становить 20 робочих днів.

Особи, які працюють в сільській раді, де оголошено конкурс, і бажають взяти у ньому участь, зазначених документів до заяви не додають.

 

Документи приймаються протягом 30 днів із дня публікації оголошення до 04.01.2021 року включно. Звертатися за адресою: Хмельницька обл., Дунаєвецький р-н. с. Маків, вул. Воздвиженська, 22. Телефон: 2-10-30.

You may also like...

Залишити відповідь