Результати голосування 12-ої сесії

Про внесення змін до рішення сільської ради “Про сільський бюджет на 2017 рік”

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 + +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про прийняття в комунальну власність пожежного автомобіля

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 + +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про делегування члена госпітальної ради

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 + +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про прийняття програми благоустрою

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 + +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про прийняття програми водопостачання

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 + +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про поповнення статутного фонду КП “Мета” для ліквідації заборгованості перед підприємцем Бойко В.В.

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 + +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання одноразової матеріальної допомоги Рудинець Т.В 1000грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 + +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання одноразової матеріальної допомоги Кукурудзи В.А. 2000грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 + +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання одноразової матеріальної допомоги Дубенюк А.Ф. 2000грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 + +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання одноразової матеріальної допомоги Калинюк Т.В. 1000грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 + +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання одноразової матеріальної допомоги Шелест В.М. 500грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 + +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання одноразової матеріальної допомоги Загороднюк Т.С. 300грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 + +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання одноразової матеріальної допомоги Загородній П.І. 300грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 + +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання одноразової матеріальної допомоги Гладій Н.П. 2000грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 + +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання одноразової матеріальної допомоги Козярук В.С. 300грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 + +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання одноразової матеріальної допомоги Кресендовичу Р.І. 2000грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 + +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання одноразової матеріальної допомоги Кришовській Н.В. 2000грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 + +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання одноразової матеріальної допомоги Українця А.І. 1000грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 + +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання одноразової матеріальної допомоги Варвалюк Н.Л. 1000грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 + +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання одноразової матеріальної допомоги Дбар І.М. 1000грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 + +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання одноразової матеріальної допомоги Огороднік-Крищук О.Й. 300грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 + +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання одноразової матеріальної допомоги Харченко Т.В. 1000грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 + +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання одноразової матеріальної допомоги Кобиляр Н.П. 300грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 + +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання одноразової матеріальної допомоги Гаєвському В.М. 1000грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 + +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання одноразової матеріальної допомоги Бойко Н.П. 2000грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 + +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання одноразової матеріальної допомоги Паштепі І.П. на ліквідацію наслідків пожежі 10000грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 + +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання одноразової матеріальної допомоги учасникам АТО в розмірі 2000грн на оздоровлення (Сєдову В.А., Гарбару Ю.М., Висоцькому В.А., Пилипцю Д.В)

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 + +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання одноразової матеріальної допомоги Швець О.М.

(рекомендовано звернутись в Маківську амбулаторію для отримання безкоштовних ліків)

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 + +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання одноразової матеріальної допомоги Косенковій А.Г.

(рекомендовано звернутись в Маківську амбулаторію для отримання безкоштовних ліків)

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 + +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання одноразової матеріальної допомоги Гриб В.О.

(рекомендовано звернутись в Маківську амбулаторію для отримання безкоштовних ліків)

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 + +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання одноразової матеріальної допомоги Закордонець Є.С.

(доручено депутатові вивчити матеріальний стан сім’ї для подальшого розгляду)

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 + +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання одноразової матеріальної допомоги Закордонець С.Р.

(доручено депутатові вивчити матеріальний стан сім’ї для подальшого розгляду)

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 + +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання матеріальної допомоги спортсменам для участі в чемпіонаті України майстрам спорту Ламачинській А., та Заболотному Я. 2000грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 + +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Кухару В.П. площею 0,0075га

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 + +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Боднару О.С. площею 0,92га

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 + +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Боднару О.С. площею 0,06га

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 + +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання дозволу на розробку технічної документації Шкорбецькій М.Я. орієнтовною площею 0,25га

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 + +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання дозволу на розробку технічної документації Муляр Н.В. орієнтовною площею 0,25га

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 + +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання дозволу на розробку технічної документації Муляр Н.В. орієнтовною площею 0,20га

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 + +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання дозволу на розробку технічної документації Єріну С.Б. орієнтовною площею 0,25га

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 + +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про затвердження технічної документації Ужицькому І.В. площею 0,938 га для ОСГ с.Слобідка-Рахнівська

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 + +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про затвердження технічної документації Ужицькому І.В. площею 0,25 га для будівництва с.Слобідка-Рахнівська вул.Хмельницьке шоссе 11

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 + +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про затвердження технічної документації Марущаку М.О. площею 0,19 га для будівництва с.Шатава вул. Незалежності 19

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 + +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про затвердження технічної документації Пукас Г.Я. площею 0,09 га для будівництва с.Шатава вул. Комарова 3

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 + +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про затвердження технічної документації Киндюк В.М. площею 0,03 га для будівництва с.Шатава вул.Комарова 3а

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 + +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Вас також може зацікавити...

Напишіть відгук