Результати голосування 5-ї сесії 14.07.2016

Про внесення змін до рішення сільської ради “Про сільський бюджет на 2016 рік”

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3 +        
3 Борщун Тетяна Степанівна 13         +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9         +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11         +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +        
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +        
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7         +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +        
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

 

Про затвердження Програми по цивільному захисту населення

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3 +        
3 Борщун Тетяна Степанівна 13         +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9         +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11         +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +        
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +        
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7         +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +        
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

 

Про ліквідацію сільських виборчих  комісій Михайлівської та Чечельницької сільських рад

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3 +        
3 Борщун Тетяна Степанівна 13         +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9         +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11         +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +        
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +        
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7         +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +        
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

 

Про роботу депутатів по забезпеченню дотримання правил благоустрою населених пунктів Маківської ОТГ

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3 +        
3 Борщун Тетяна Степанівна 13         +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9         +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11         +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +        
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +        
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7         +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +        
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

 

Про затвердження висновку Мінрегіонбуду по придбанню сміттєзбиральної машини та сміттєвих контейнерів

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3 +        
3 Борщун Тетяна Степанівна 13         +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9         +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11         +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +        
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +        
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7         +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +        
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

 

Про перейменування вулиць, внесення змін до нової редакції плану соціально-економічного розвитку

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3 +        
3 Борщун Тетяна Степанівна 13         +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9         +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11         +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +        
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +        
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7         +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +        
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

 

Про надання матеріальної допомоги на лікування Чаплінському Е.Д. 1000грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3 +        
3 Борщун Тетяна Степанівна 13         +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9         +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11         +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +        
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +        
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7         +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +        
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

 

Про надання матеріальної допомоги на лікування Тихоновій М.П. 1000 грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3 +        
3 Борщун Тетяна Степанівна 13         +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9         +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11         +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +        
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +        
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7         +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +        
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

 

Про надання матеріальної допомоги на лікування Шуляк І.В. 2000грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3 +        
3 Борщун Тетяна Степанівна 13         +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9         +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11         +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +        
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +        
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7         +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +        
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

 

Про надання матеріальної допомоги на лікування Мельник В.В. 1000 грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3 +        
3 Борщун Тетяна Степанівна 13         +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9         +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11         +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +        
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +        
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7         +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +        
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

 

Про надання матеріальної допомоги на лікування Фурман С.А. 1000 грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3 +        
3 Борщун Тетяна Степанівна 13         +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9         +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11         +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +        
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +        
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7         +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +        
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

 

Про надання матеріальної допомоги на лікування Чайковському А.С. 2000 грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3 +        
3 Борщун Тетяна Степанівна 13         +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9         +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11         +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +        
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +        
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7         +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +        
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

 

Про надання матеріальної допомоги на лікування Бойко Л.В. 1000 грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3 +        
3 Борщун Тетяна Степанівна 13         +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9         +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11         +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +        
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +        
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7         +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +        
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

 

Про надання матеріальної допомоги на лікування Пукас С.В. 1000 грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3 +        
3 Борщун Тетяна Степанівна 13         +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9         +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11         +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +        
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +        
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7         +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +        
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

 

Про надання матеріальної допомоги на лікування Майданюку П.Г. 500 грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3 +        
3 Борщун Тетяна Степанівна 13         +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9         +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11         +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +        
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +        
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7         +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +        
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

 

Про надання матеріальної допомоги на лікування Гавщук Т.В. 2000 грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3 +        
3 Борщун Тетяна Степанівна 13         +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9         +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11         +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +        
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +        
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7         +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +        
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

 

Про надання матеріальної допомоги на лікування Корженівській Т.В. 2000 грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3 +        
3 Борщун Тетяна Степанівна 13         +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9         +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11         +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +        
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +        
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7         +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +        
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

 

Про надання матеріальної допомоги на лікування Прушинській О.О. 1000 грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3 +        
3 Борщун Тетяна Степанівна 13         +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9         +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11         +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +        
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +        
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7         +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +        
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

 

Про надання матеріальної допомоги на лікування Мурич С.М. 1000 грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3 +        
3 Борщун Тетяна Степанівна 13         +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9         +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11         +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +        
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +        
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7         +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +        
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

 

Про надання матеріальної допомоги на лікування Фікс О.В. 1000 грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3 +        
3 Борщун Тетяна Степанівна 13         +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9         +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11         +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +        
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +        
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7         +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +        
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

 

Про надання матеріальної допомоги сім’ї воїна АТО Кукурудза Л.Ю. 2000 грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3 +        
3 Борщун Тетяна Степанівна 13         +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9         +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11         +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +        
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +        
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7         +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +        
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

 

Про надання матеріальної допомоги сім’ї воїна АТО Дубенюк Т.М. 2000 грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3 +        
3 Борщун Тетяна Степанівна 13         +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9         +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11         +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +        
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +        
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7         +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +        
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

 

Про надання матеріальної допомоги сім’ї воїна АТО Романюк Т.Л. 2000 грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3 +        
3 Борщун Тетяна Степанівна 13         +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9         +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11         +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +        
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +        
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7         +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +        
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

 

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Зімниці П.П. загальною площею 0,16 га.

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3 +        
3 Борщун Тетяна Степанівна 13         +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9         +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11         +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +        
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +        
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7         +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +        
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

 

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Зімниці П.П. загальною площею 0,25 га.

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3 +        
3 Борщун Тетяна Степанівна 13         +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9         +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11         +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +        
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +        
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7         +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +        
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

 

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Степановій Т.Б. загальною площею 0,25 га.

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3 +        
3 Борщун Тетяна Степанівна 13         +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9         +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11         +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +        
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +        
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7         +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +        
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

 

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Олійник М.Г. для будівництва 0.20 га та ОСГ – 0,16 га.

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3 +        
3 Борщун Тетяна Степанівна 13         +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9         +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11         +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +        
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +        
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7         +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +        
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

 

Про передачу у власність земельної ділянки для ОСГ Андрушковій А.В. 0.16 га та 0.20га

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3 +        
3 Борщун Тетяна Степанівна 13         +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9         +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11         +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +        
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +        
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7         +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +        
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

 

Про передачу у власність земельної ділянки для ОСГ Кухарському К.А. 0.4190га, 0.1627га, 0.1904га та будівництва 0.25га.

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3 +        
3 Борщун Тетяна Степанівна 13         +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9         +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11         +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +        
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +        
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7         +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +        
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

 

Про передачу у власність земельної ділянки для ОСГ Собко В.М. 0.25га

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3 +        
3 Борщун Тетяна Степанівна 13         +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9         +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11         +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +        
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +        
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7         +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +        
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

 

Про передачу у власність земельної ділянки для ОСГ Ткачишену Ю.В. 0.20га

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3 +        
3 Борщун Тетяна Степанівна 13         +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9         +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11         +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +        
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +        
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7         +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +        
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

 

Про передачу у власність земельної ділянки для ОСГ Дранус М.К. 0.1912га та 0.25га

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3 +        
3 Борщун Тетяна Степанівна 13         +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9         +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11         +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +        
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +        
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7         +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +        
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вас також може зацікавити...

Залишити відповідь