Результати голосування 8-ої сесії

Про сільський бюджет на 2017 рік

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3         +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +        
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +        
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +        
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +        
13 Качинський Володимир Миколайов. 20         +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25         +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +        
24 Тумер Володимир Володимирович 22         +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +      

Про внесення змін до рішення сільської ради “Про сільський бюджет на 2016 рік”

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3         +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +        
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +        
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +        
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +        
13 Качинський Володимир Миколайов. 20         +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25         +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +        
24 Тумер Володимир Володимирович 22         +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

Про затвердження  проекту “Закупівля пожежно-рятувального оснащення”

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3         +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +        
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +        
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +        
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +        
13 Качинський Володимир Миколайов. 20         +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25         +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +        
24 Тумер Володимир Володимирович 22         +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

Про створення комунального закладу “Маківська дитячо-юнацька спортивна школа” Маківської сільської ради

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3         +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +        
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +        
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +        
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +        
13 Качинський Володимир Миколайов. 20         +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25         +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +        
24 Тумер Володимир Володимирович 22         +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

Про створення комунального закладу “Маківська школа мистецтв” Маківської сільської ради

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3         +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +        
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +        
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +        
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +        
13 Качинський Володимир Миколайов. 20         +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25         +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +        
24 Тумер Володимир Володимирович 22         +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

Про прийняття в комунальну  власність ДНЗ “Веселка” с.Чечельник Маківської сільської ради та затвердження Статуту дошкільного навчального закладу

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3         +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +        
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +        
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +        
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +        
13 Качинський Володимир Миколайов. 20         +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25         +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +        
24 Тумер Володимир Володимирович 22         +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

Про прийняття в комунальну  власність  ДНЗ “Сонечко” с.Маків Маківської сільської ради

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3         +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +        
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +        
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +        
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +        
13 Качинський Володимир Миколайов. 20         +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25         +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +        
24 Тумер Володимир Володимирович 22         +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

Про прийняття в комунальну  власність  ДНЗ “Калинка” с.Слобідка-Рахнівська Маківської сільської ради

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3         +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +        
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +        
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +        
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +        
13 Качинський Володимир Миколайов. 20         +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25         +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +        
24 Тумер Володимир Володимирович 22         +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

Про прийняття в комунальну власність  зведеного загону місцевих пожежних команд Дунаєвецького району

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3         +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +        
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +        
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +        
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +        
13 Качинський Володимир Миколайов. 20         +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25         +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +        
24 Тумер Володимир Володимирович 22         +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

Про затвердження нової редакції Статуту КП “Мета ” Маківської сільської ради

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3         +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +        
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +        
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +        
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +        
13 Качинський Володимир Миколайов. 20         +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25         +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +        
24 Тумер Володимир Володимирович 22         +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

Про Ліквідацію Михайлівської дошкільної навчальної організації  (код 2651548)

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3         +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +        
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +        
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +        
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +        
13 Качинський Володимир Миколайов. 20         +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25         +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +        
24 Тумер Володимир Володимирович 22         +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

Про надання матеріальної допомоги Демчук Є. С. –  2000 грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3         +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +        
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +        
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +        
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +        
13 Качинський Володимир Миколайов. 20         +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25         +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +        
24 Тумер Володимир Володимирович 22         +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

Про надання матеріальної допомоги Фікс Т. І. –  1000 грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3         +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +        
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +        
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +        
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +        
13 Качинський Володимир Миколайов. 20         +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25         +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +        
24 Тумер Володимир Володимирович 22         +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

Про надання матеріальної допомоги Сохатюк О. П. – 2000 грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3         +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +        
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +        
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +        
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +        
13 Качинський Володимир Миколайов. 20         +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25         +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +        
24 Тумер Володимир Володимирович 22         +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

Про надання матеріальної допомоги Саніцька Н.В. – 2000 грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3         +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +        
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +        
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +        
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +        
13 Качинський Володимир Миколайов. 20         +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25         +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +        
24 Тумер Володимир Володимирович 22         +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

Про надання матеріальної допомоги Слоневська Л.Д. –  300 грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3         +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +        
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +        
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +        
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +        
13 Качинський Володимир Миколайов. 20         +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25         +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +        
24 Тумер Володимир Володимирович 22         +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

Про надання матеріальної допомоги Кузьмов В.А. – 1000 грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3         +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +        
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +        
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +        
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +        
13 Качинський Володимир Миколайов. 20         +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25         +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +        
24 Тумер Володимир Володимирович 22         +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

Про надання матеріальної допомоги Лисак Г.Л. – 2000 грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3         +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +        
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +        
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +        
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +        
13 Качинський Володимир Миколайов. 20         +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25         +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +        
24 Тумер Володимир Володимирович 22         +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

Про надання матеріальної допомоги Гладій В.Й. – 1000 грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3         +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +        
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +        
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +        
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +        
13 Качинський Володимир Миколайов. 20         +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25         +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +        
24 Тумер Володимир Володимирович 22         +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

Про передачу у власність земельної ділянки Вапняр Р.Ф. площею 0,0383га

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3         +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +        
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +        
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +        
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +        
13 Качинський Володимир Миколайов. 20         +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25         +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +        
24 Тумер Володимир Володимирович 22         +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

Про дозвіл на розробку проекту землеустрою Сторчак М.Й. орієнтовною площею 0,19 га

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3         +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +        
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +        
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +        
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +        
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +        
13 Качинський Володимир Миколайов. 20         +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +        
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25         +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +        
24 Тумер Володимир Володимирович 22         +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

(рішення не прийнято, винесено на розгляд земельною комісією).

Вас також може зацікавити...

Залишити відповідь