Результати голосування десятої сесії сільської ради

Про використання субвенції з державного бюджету на розвиток інфраструктури Маківського сільської об’єднаної територіальної громади у 2016 році

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про внесення змін до рішення сільської ради “Про сільський бюджет на 2017 рік»

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про приведення рішення сільської ради в частині встановлення земельного податку на сільськогосподарські угіддя у відповідність до чинного законодавства України (рішення від 28 січня 2016 року №6-2/2016 “Про встановлення податку на майно в частині плати за землю”)

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про передачу протипожежного обладнання в користування 12-й державній пожежно-рятувальній частині

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про взяття на баланс Маківської сільської ради лічильників та основних засобів КЗ ДМР “Центр ПМСД”

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання матеріальної допомоги Прушинській О.О. 1000 грн.

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання матеріальної допомоги Желіховській Н.І. 1000 грн.

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання матеріальної допомоги Григорчук В.Т. 1000 грн.

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання матеріальної допомоги Мартинюк Н.М. 500 грн.

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання матеріальної допомоги Боднар Л.О. 1000 грн.

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання матеріальної допомоги Юсуповій Л.А. 500 грн.

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання матеріальної допомоги Петручек О.В. 500 грн.

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання матеріальної допомоги Рачковській В.В. 1000 грн.

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання матеріальної допомоги Дрозду В.С. 500 грн.

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання матеріальної допомоги Гужальській Л.М. 1000 грн.

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання матеріальної допомоги Грушковській-Шило В.В. 1000 грн.

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання матеріальної допомоги Палагнюк Т.Г. 1000 грн.

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання матеріальної допомоги Вітюк О.П. 2000 грн.

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання матеріальної допомоги Качинській Л.В. 1000 грн.

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання матеріальної допомоги Мурич С.М. 2000 грн.

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання матеріальної допомоги Козловській С.О. 2000 грн.

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання матеріальної допомоги Майданюк О.В. 2000 грн.

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання матеріальної допомоги Бойчук О.І. 1000 грн.

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про затвердження розпорядження про надання матеріальної допомоги Котюку С.О. 2000 грн. №23/1-р від 02.02.2017

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про затвердження розпорядження про надання матеріальної допомоги Ферманюку П.Р. 2000 грн. №26/1-р від 06.02.2017

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання експертно-грошової оцінки земельної ділянки Зайцю Л.В. площею 0,0054га с.Шатава, вул.Хмельницьке шосе 24а

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17         +
2 Білега Надія Володимирівна 3         +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +        
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +        
5 Герасімович Олег Олександрович 10         +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1         +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +        
13 Качинський Володимир Миколайов. 20         +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +        
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +        
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23         +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +        
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +        
24 Тумер Володимир Володимирович 22         +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

Про передачу у власність земельної ділянки Небельському М.С. площею 0,2492га с.Слобідка-Рахнівська, вул.Хмельницьке шосе 10

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17         +
2 Білега Надія Володимирівна 3         +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +        
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +        
5 Герасімович Олег Олександрович 10         +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1         +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +        
13 Качинський Володимир Миколайов. 20         +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +        
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +        
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23         +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +        
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +        
24 Тумер Володимир Володимирович 22         +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

Про передачу у власність земельної ділянки Степановій Т.Б. в с.Маків, вул.Заводська

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17         +
2 Білега Надія Володимирівна 3         +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +        
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +        
5 Герасімович Олег Олександрович 10         +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1         +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +        
13 Качинський Володимир Миколайов. 20         +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +        
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +        
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23         +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +        
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +        
24 Тумер Володимир Володимирович 22         +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

Про надання дозволу технічної документації співвласникам Рудинцю В.В. та Кукурудзі М.В. площею 0,20га

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17         +
2 Білега Надія Володимирівна 3         +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +        
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +        
5 Герасімович Олег Олександрович 10         +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1         +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +        
13 Качинський Володимир Миколайов. 20         +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +        
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +        
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23         +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +        
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +        
24 Тумер Володимир Володимирович 22         +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

Про надання дозволу технічної документації Рибаку О.І. площею 0,16га с.Маків, вулСагайдачного 15

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17         +
2 Білега Надія Володимирівна 3         +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +        
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +        
5 Герасімович Олег Олександрович 10         +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1         +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +        
13 Качинський Володимир Миколайов. 20         +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +        
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +        
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23         +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +        
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +        
24 Тумер Володимир Володимирович 22         +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

Про надання дозволу на розробку технічної документації для Шатавської, Слобідко-Рахнівської, Михайлівської шкіл та дитячого садка “Калинка”

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17         +
2 Білега Надія Володимирівна 3         +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +        
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +        
5 Герасімович Олег Олександрович 10         +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1         +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +        
13 Качинський Володимир Миколайов. 20         +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +        
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +        
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23         +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +        
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +        
24 Тумер Володимир Володимирович 22         +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки дунаєвецькому районому споживчого товариства, кооперативне підприємство “Дунаєвецький ринок” площею 0,0472га с.Шатава, вул Хмельницьке шосе 24в

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17         +
2 Білега Надія Володимирівна 3         +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +        
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +        
5 Герасімович Олег Олександрович 10         +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1         +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +        
13 Качинський Володимир Миколайов. 20         +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +        
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +        
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23         +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +        
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +        
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +        
24 Тумер Володимир Володимирович 22         +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

Вас також може зацікавити...

Залишити відповідь