Результати голосування дев’ятої сесії сільської ради

Про скасування рішення сільської ради від 22.12.2016 року №1-8/2016 “Про сільський бюджет на 2017 рік”

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3         +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +        
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +        
5 Герасімович Олег Олександрович 10         +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1         +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11         +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +        
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +        
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23         +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25         +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5         +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +        
24 Тумер Володимир Володимирович 22         +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

Про внесення змін до рішення сільської ради “Про сільський бюджет на 2016 рік”

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3         +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +        
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +        
5 Герасімович Олег Олександрович 10         +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1         +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11         +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +        
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +        
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23         +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25         +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5         +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +        
24 Тумер Володимир Володимирович 22         +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

Про сільський бюджет на 2017 рік

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3         +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +        
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +        
5 Герасімович Олег Олександрович 10         +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1         +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11         +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +        
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +        
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23         +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25         +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5         +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +        
24 Тумер Володимир Володимирович 22         +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

Про прапор, герб та логотип Маківської сільської об’єднаної територіальної громади

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3         +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +        
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +        
5 Герасімович Олег Олександрович 10         +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1         +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11         +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +        
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +        
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23         +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25         +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5         +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +        
24 Тумер Володимир Володимирович 22         +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

Про надання пільг по сплаті земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3         +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +        
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +        
5 Герасімович Олег Олександрович 10         +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1         +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11         +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +        
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +        
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23         +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25         +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5         +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +        
24 Тумер Володимир Володимирович 22         +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

Про надання матеріальної допомоги Гутніцькій Н.М. 2000 грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3         +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +        
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +        
5 Герасімович Олег Олександрович 10         +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1         +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11         +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +        
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +        
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23         +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25         +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5         +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +        
24 Тумер Володимир Володимирович 22         +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

Про надання у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку,  площею 0,25га Ужицькому І.В. та 0,0938га для ОСГ

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3         +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +        
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +        
5 Герасімович Олег Олександрович 10         +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1         +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11         +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +        
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +        
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23         +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25         +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5         +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +        
24 Тумер Володимир Володимирович 22         +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою орієнтовною площею 0,19га Сторчак М.Й.

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3         +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +        
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +        
5 Герасімович Олег Олександрович 10         +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1         +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11         +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +        
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +        
17 Кучинський Ігор Францович 19 +        
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23         +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25         +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5         +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +        
24 Тумер Володимир Володимирович 22         +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

Вас також може зацікавити...

Напишіть відгук