Результати голосування позачергової двадцять шостої сесії 30.05.2019

Про затвердження проекту “Капітальний ремонт (заміна покрівлі та стелі) Маківського Будинку культури за адресою: вул.Воздвиженська, 26, с.Маків Дунаєвецького району Хмельницької області” за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про співфінансування “Капітальний ремонт (заміна покрівлі та стелі) Маківського Будинку культури за адресою: вул.Воздвиженська, 26, с.Маків Дунаєвецького району Хмельницької області” за рахунок коштів сільського бюджету.

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про розгляд звернення громадянина Романюка В.П. про поділ земельної ділянки за межами населеного пункту с.Слобідка-Рахнівська.

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про зміну цільового використання землі

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +          
2 Білега Надія Володимирівна 3 +          
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +          
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +          
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +          
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +          
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +          
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +          
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +          
10 Гурський Станіслав Олександрович 24         +  
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21         +  
12 Демидас Олександр Олександрович 11         +  
13 Качинський Володимир Миколайов. 20         +  
14 Кернична Олена Анатоліївна 2         +  
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14         +  
16 Кравчук Олександр Борисович 15         +  
17 Кучинський Ігор Францович 19 +          
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +          
19 Михайлова Лідія Василівна 23         +  
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +          
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +          
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +          
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +          
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +          
25 Федоров Василь Миколайович 12         +  
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +          
27 Кушнір А.А. сільський голова   +          

Вас також може зацікавити...

Залишити відповідь