Результати голосування шостої сесії третього пленарного засідання

Про внесення змін до рішення сільської ради “Про сільський бюджет на 2016 рік”

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про стратегію розвитку територіальної громади

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про створення комунального підприємства “Бюро нерухомості “Поділля” та затвердження його Статуту

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про внесення змін до Статуту комунального підприємства “Мета” Маківської сільської ради

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Затвердження розпорядження сільського голови від 07.11.2016 та 09.11.2016 про надання матеріальної допомоги

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання матеріальної допомоги Романюк В.Я. 2000грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання матеріальної допомоги Кушнір М.П. 500грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання матеріальної допомоги Гладій Л.І. 2000грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання матеріальної допомоги Грушковик Ю.О. 1000грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання матеріальної допомоги Мельник Г.П. 1000грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання матеріальної допомоги Зелінській Л.В. 1000грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання матеріальної допомоги Чесневській Т.В. 1000грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання матеріальної допомоги Гребенюк Е.В. 1000грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання матеріальної допомоги Павленку В.К. 2000грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання матеріальної допомоги Кришовській Н.В. 1000грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання матеріальної допомоги Озерчук Н.Е. 2000грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання матеріальної допомоги Калащук О.Ю. 2000грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання матеріальної допомоги Кукурудзі Л.Ю. 500грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання матеріальної допомоги на ремонт криниці Гах О.О. 1500грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3         +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +        
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +        
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1         +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +        
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +        
13 Качинський Володимир Миколайов. 20         +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +        
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +        
17 Кучинський Ігор Францович 19         +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23         +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25         +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5         +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7         +
24 Тумер Володимир Володимирович 22         +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

Про надання матеріальної допомоги на ремонт криниці Морозов С.П. 1500грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3         +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +        
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +        
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1         +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +        
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +        
13 Качинський Володимир Миколайов. 20         +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +        
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +        
17 Кучинський Ігор Францович 19         +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23         +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25         +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5         +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7         +
24 Тумер Володимир Володимирович 22         +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

Про надання матеріальної допомоги на ремонт криниці Шелест Г.П. 1500грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3         +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +        
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +        
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1         +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +        
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +        
13 Качинський Володимир Миколайов. 20         +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +        
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +        
17 Кучинський Ігор Францович 19         +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23         +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25         +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5         +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7         +
24 Тумер Володимир Володимирович 22         +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

Про надання матеріальної допомоги на ремонт криниці Калинюк Н.В. 1500грн

 

№п/п

Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +        
2 Білега Надія Володимирівна 3         +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +        
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +        
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +        
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +        
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1         +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +        
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +        
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +        
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +        
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +        
13 Качинський Володимир Миколайов. 20         +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +        
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +        
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +        
17 Кучинський Ігор Францович 19         +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +        
19 Михайлова Лідія Василівна 23         +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25         +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +        
22 Ростецький Станіслав Францович 5         +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7         +
24 Тумер Володимир Володимирович 22         +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +        
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +        
27 Кушнір А.А. сільський голова   +        

Про надання  допомоги Грушковик Г.Є.(пропонуємо укласти цивільно-правовий договір на відповідні роботи)

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про затвердження технічної документації із землеустрою Кухарський К.А., Зімниця П.П., Григорян В.П., Кравчук О.Б., Стефанюк Н.В., Герасімович Л.П.

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання дозволу на розробку технічної документації Варченко Л.М., Марущак М.О., Палійчук В.І., Вожов А.А., Олійник В.Ю., Киндюк В.М., Пукас Г.Я., Корженівський В.П.

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про припинення права користування земельною ділянкою Базилюк А.А.

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові № округу За Проти Утримались Не голосували Відсутні
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21 +
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Вас також може зацікавити...

Залишити відповідь