Результати голосування тринадцятої сесії 14.07.2017

Про внесення змін до рішення сільської ради “Про сільський бюджет на 2017 рік”

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про план соціально-економічного розвитку Маківської ОТГ на 2017 рік

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про перелік інфраструктурних проектів за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури Маківської ОТГ

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про затвердження розпоряджень сільського голови по внесенні змін до  місцевого бюджету

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про направлення на навчання дітей Маківської ОТГ до Хмельницького університету управління та права за рахунок коштів місцевого бюджету за умови зарахування

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання одноразової матеріальної допомоги учасникам АТО Пипа О.В.,Паращук Д.В., Федейчук А.В., Байталюк Б.Ю., Блажійчук М.А., Котюк С.О., Майданюк Д.О. – 2000грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання одноразової матеріальної допомоги Шпортак М.В. 2000грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання одноразової матеріальної допомоги Муляр Є.М. 2000грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання одноразової матеріальної допомоги Зюбрицькій Л.П. – 500грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання одноразової матеріальної допомоги Волохович С.В. – 500грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання одноразової матеріальної допомоги Фурманюк С.А. – 1000грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання одноразової матеріальної допомоги Бас К.В. – 2000грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання одноразової матеріальної допомоги Трончук Є.В. – 2000грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання одноразової матеріальної допомоги Харук О.В. – 2000грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання одноразової матеріальної допомоги Гладій Є.В. – 2000грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання одноразової матеріальної допомоги Мар’янову В.Г. – 1000грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання одноразової матеріальної допомоги Мельник О.М. – 2000грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання одноразової матеріальної допомоги Юрчик Т.В. 1000грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання одноразової матеріальної допомоги Кузь Г.Є. – 1000грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання одноразової матеріальної допооги Чорній Л.П. – 2000грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання одноразової матеріальної допомоги Свідерській В.М. – 1350грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання одноразової матеріальної допомоги Буравльовій М.М. – 1000грн

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про затвердження звіту про експертно-грошову оцінку земельної ділянки Заєць Л.В.

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання дозволу на розробку технічної документації Мирончук Н.М.

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання дозволу на затвердження технічної документації Придолобі В.В.

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання дозволу на розробку технічної документації Муляр В.О.

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання дозволу на розробку технічної документації Калинюк М.М.

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання дозволу на розробку технічної документації Дикій С.І.

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання дозволу на розробку технічної документації Зелінському М.В.

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання дозволу на розробку технічної документації Говорушко Л.В.

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про затвердження технічної документації Королю П.Ю.

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про затвердження технічної документації Борщун Т.С.

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Янковській Н.С.

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Муляр Н.В.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Зелінській Є.Д.

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Говорушко О.В.

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Литвинюк А.Б.

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Про зміну цільового призначення Боднар О.С.

(вирішено доручити справу розглянути земельній комісії та винести питання на наступну сесію)

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові

округу

За Про

ти

Утрим

ались

Не

голос

ували

Відсу

тні

Примітка
1 Антохов Валентин Володимирович 17 +
2 Білега Надія Володимирівна 3 +
3 Борщун Тетяна Степанівна 13 +
4 Герасімович Любов Вікторівна 9 +
5 Герасімович Олег Олександрович 10 +
6 Герасімович Олександр Пилипович 6 +
7 Гомілко Нінель Дмитрівна 1 +
8 Грабчак Ігор Володимирович 16 +
9 Гурський Петро Анатолійович 4 +
10 Гурський Станіслав Олександрович 24 +
11 Дзензюр Сергій Броніславович 21
12 Демидас Олександр Олександрович 11 +
13 Качинський Володимир Миколайов. 20 +
14 Кернична Олена Анатоліївна 2 +
15 Кметюк Наталія Георгіївна 14 +
16 Кравчук Олександр Борисович 15 +
17 Кучинський Ігор Францович 19 +
18 Мельник Анатолій Анатолійович 8 +
19 Михайлова Лідія Василівна 23 +
20 Палійчук Оксана Анатоліївна 25 +
21 Ромашина Тетяна Іванівна 26 +
22 Ростецький Станіслав Францович 5 +
23 Талімончук Сергій Миколайович 7 +
24 Тумер Володимир Володимирович 22 +
25 Федоров Василь Миколайович 12 +
26. Ціхоцький Едуард Миколайович 18 +
27 Кушнір А.А. сільський голова +

Вас також може зацікавити...

Залишити відповідь